24 paź 2014

DZIEŃ DOBRY!


Cześć! Jestem Monika.
Cieszy mnie, że tu zajrzałeś. Opowiem Ci coś o sobie. Pasjonuję się projektowaniem wnętrz i mebli. Lubię urządzać domy. Zawodowo projektuję meble. Czasem wnętrza, co zresztą wolę.

Od kilku miesięcy zaliczam zawodowe wygnanie, bo zostałam mamą. I siedzę na urlopie macierzyńskim. No dobra, wcale nie siedzę i wcale nie jest to urlop. Zapitalam na etacie macierzyńskim, mówiąc dokładnie. Pierwszy szok po zderzeniu z rodzicielską rzeczywistością powoli mija i zaczynam myśleć o powrocie z wygnania.


O czym tu poczytasz?

Przede wszystkim o wnętrzach, tych domowych. Ale tak konkretnie. Nie, że wrzucę znalezione w sieci fotki i zapodam je jako inspirację (choć nie mam nic przeciwko temu). Będzie trochę do poczytania. Czasem będę skręcać w stronę parentingową, czasem lajfstajlową, a czasem przemówi przeze mnie perfekcyjna (lub nie) pani domu. Zdecydowanie będzie mieszkaniowo, domowo, po mojemu. Będzie też kuchennie, bo kocham kuchnie. Kocham je meblowo, gadżetowo, ciasteczkowo i jedzeniowo. I mam świra na punkcie organizacji przestrzeni. I chcę tego świra uzewnętrznić, a co!.Zaglądaj więc do mnie od czasu do czasu. Czuj się zawsze zaproszony i mile widziany. Nawet kawkę bym Ci podała, gdyby się dało. Jeny, strasznie się jaram tym, że będę mogła pogadać na tematy które uwielbiam, a nie ciągle tylko „mama, mama, a gu, a gu”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz